Amber World Interior
Ekskliuzyvinis sienų dekoras

Apie veiklą

Žmogus yra lydimas meno visą jo gyvenimą. Sienų tapyba ir dekoravimas atsirado dar gilioje senovėje ir yra vertinamas iki šiol. Mes siekiame sukurti tai, kas ilgus metus teiktų malonumą ir puoštų žmogaus aplinką. Savo darbuose, atsižvelgiant į kliento norus, siekiame kūrybos idealo. Geriausias darbo įvertinimas yra patenkintas klientas. Mes specializuojamės ir išskiriame savo darbus į keturias šakas: sieninė tapyba (freska), dekoratyvinis pano, dekoratyvinis tinkas ir gipso lipdiniai. Šiose srityse turime patirties jau daugiau negu 20 metų.

Yra daugybe variantų ir stilių atlikti sienų tapybą ir dekoravimą: klasikinis, modernus, eklektiškas ir t.t. Atlikimo technikų taip pat yra labai įvairių, ir vis dar plečiasi atsiradus vis naujoms medžiagoms ir būdams. Nuolat papildome savo žinias ir neatsiliekame nuo naujovių.

Prieš pradedant darbus yra daromas aptarimas suprasti užsakovo norus bei pageidavimus. Tada yra pateikiami preliminarūs eskizai, su vizualizacija bei spalvomis. Taip pat gali būti aptariami bei daromi eskizai su architekto ar dizainerio pagalba. Lengvesniam kliento vizualizacijos supratimui ir įsivaizdavimui yra nupaveiksluojamas jų interjeras ir įstatomas mūsų eskizas. Dažniausiai dekoras ar freska interjere priderinami prie kitų interjero elementų, taip kad jie nedominuotų, o papildytų bendrą pasirinktą stilių. Darbus visada atliekame laiku, profesionaliai, skiriame dėmesį detalėms.

Visos medžiagos naudojamos sienų tapyboje ir dekoravime yra nekenksmingos aplinkai bei žinomos Lietuvos ir užsienio gamintojų. Darbo procese esame išbandę beveik visas gamintojų medžiagas bei įvairias technikas ir iš jų atrinkome geriausias savo klientams. 

Prieš darant dekorą sienos turi būti lygios bei paruoštos dažymui. Išimtis tuomet jeigu bus nuspręsta dėti grubų reljefini dekorą.

Atsiliepimai

Klientai/Partneriai